Poznaj uroki
naszego kompleksu

Down arrow

Collins Holiday położony jest w Sianożętach, małej osadzie rybackiej, pomiędzy Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim, tuż przy malowniczych wydmach, zza których rozciąga się widok na jedną z najszerszych plaż nad polskim Bałtykiem.


To wymarzone miejsce na spędzenie rodzinnych wakacji od początku maja do połowy września! Mieścimy się zaledwie 10 m od pięknego, niedawno wybudowanego zejścia na plażę (dzięki unijnemu programowi „PO Ryby”, w 2013 r). Obok mikroklimatu oraz bliskości szerokiej plaży, Collins Holiday posiada wiele dodatkowych atutów. Wśród nich między innymi: dobrze zaplanowaną, zieloną przestrzeń rekreacyjną, parking, wypożyczalnię rowerów, lodziarnię oraz klimatyczne bistro, oferujące pyszne, rodzinne posiłki. Na terenie Collins Holiday znajdują się zewnętrzne prysznice plażowe z ciepłą wodą, zainstalowane z myślą o komforcie gości powracających z plażowania. Tuż przy Collins Holiday znajduje się promenada, sprzyjająca rodzinnym spacerom oraz wycieczkom rowerowym. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Uzdrawiające morskie powietrze

Lecznicza bryza morska sprzyja dobremu samopoczuciu, odbudowie psychicznej i biologicznej. Pobyt w tej aurze łagodzi alergie, korzystnie wpływa na układ odpornościowy, może pomóc uporać się z dokuczliwymi chorobami i dolegliwościami, takimi jak zapalenie oskrzeli czy zatok. W tutejszym klimacie lepiej poczują się osoby cierpiące na schorzenia oddechowe, borykające się z zaburzeniami pracy tarczycy lub mięśnia sercowego.

Tutaj nie będziesz się nudzić

Prócz pięknych widoków, świeżego powietrza oraz wspaniałej atmosfery, cały region oferuję masę różnego rodzaju atrakcji. Jedną z nich jest Międzynarodowy Szlak Pieszy – E-9. Jest to fragment europejskiego szlaku znad Atlantyku (z Brest we Francji) do Braniewa w Polsce. Całość tego odcinka wynosi blisko 20km. Wartym odwiedzenia jest także lotnisko w bagiczu, gdzie w sezonie letnim organizowane są loty widokowe oraz skoki spadochronowe.